hotová jídla

«zpět na DĚTSKÁ VÝŽIVA

V naší nabídce hotových jídel pro děti vám přinášíme praktická a chutná řešení pro jídelníček vašich malých dobrodruhů. Ušetříme vám čas při přípravě jídla a zároveň zajistíme, aby vaše dítě dostávalo výživná a vyvážená jídla, která podporují jeho zdravý růst a vývoj.

Naše nabídka hotových jídel pro děti zahrnuje řadu možností, například dětskou výživu s ovocem nebo zeleninou, masové příkrmy s pečlivě vybraným kuřecím, krůtím, králičím, ale i hovězím, telecím nebo rybím masem z nejlepších zdrojů. Najdete zde hotové rizoto nebo špagety, které si vaši nejmenší jistě zamilují. Každý výrobek je pečlivě vybírán s ohledem na potřeby malých spotřebitelů, a to nejen z hlediska výživové hodnoty, ale také z hlediska chuťových preferencí.

Našimi partnery jsou renomovaní výrobci dětské výživy, kteří dbají na kvalitu surovin a bezpečnost výrobků. Jsme přesvědčeni, že stravovací návyky, které si dítě osvojí v útlém věku, mají zásadní vliv na jeho celkové zdraví, a proto se snažíme nabízet jen to nejlepší.

Nezapomínejte na důležitost výběru správného počátečního dětského mléka, pokračovacího mléka, nebo dětské kaše, kterou si také můžete vybrat z široké nabídky kvalitních výrobků.

S našimi hotovými příkrmy, kojeneckou výživou a dalšími výrobky si můžete být jisti, že svému dítěti poskytujete vyváženou a chutnou stravu. Vytvořte svým malým strávníkům základní stravovací návyky s naší širokou nabídkou kvalitních kojeneckých výrobků.

Hami příkrm Hovězí na zelenině (od ukonč. 6. měsíce) 1x125 g

Masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 6

Hami sušenky Safari (od ukonč. 6. měsíce) 1x180 g

Dětské obilné sušenky vhodné pro detiod ukončeného...

HiPP Příkrm ovocný Meruňky (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

Ovocný příkrm (meruňky) vhodný pro děti od...

HiPP Příkrm ovocný Švestky (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

Ovocný příkrm (švestky) vhodný pro děti od...

HIPP Příkrm První brokolice zeleninový (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

Zeleninový příkrm První brokolice od ukončeného 4

HiPP Příkrm První dýně zeleninový (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

HIPP ZELENINOVÝ PŘÍKRM: První dýně od ukončeného...

HiPP Příkrm Zeleninová směs zeleninový (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

HIPP ZELENINOVÝ PŘÍKRM: Zeleninová směs od ukončeného...
<< < 1 2 > >>