Dětské příkrmy Ovoce Zelenina

«zpět na DĚTSKÁ VÝŽIVA

V naší nabídce ovocných a zeleninových příkrmů pro děti najdete příkrmy, které kombinují chuťově bohaté ovoce a zeleninu a vytvářejí výživné pokrmy přizpůsobené nejmenším labužníkům. Jsme přesvědčeni, že zdravé stravovací návyky se vytvářejí již od nejútlejšího věku, a proto jsme se zaměřili na vytváření příkrmů, které nejen poskytují základní živiny, ale také seznamují děti se vzrušujícím světem chutí.

Naše řada ovocných a zeleninových příkrmů pro děti zahrnuje různé kombinace čerstvého ovoce a zeleniny, které stimulují chuťové pohárky malých objevitelů. Každá svačinka je pečlivě připravena z těch nejkvalitnějších surovin, aby byla zajištěna vyvážená strava a podpořen zdravý růst a vývoj dětí.

Ovocné a zeleninové příkrmy pro děti z naší kategorie jsou nejen chutné, ale také plné základních živin, včetně vitamínů, minerálů a vlákniny. S našimi příkrmy mohou rodiče bez obav podporovat rozvoj zdravých stravovacích návyků u svých dětí.

Neméně důležitý je však i výběr počátečního kojeneckého nebo pokračovacího mléka či dětské kaše , které v naší nabídce rovněž najdete. Praktické hotové pokrmy jistě oceníte na výletech a vycházkách. Vybírejte z široké nabídky zdravých alternativ, díky nimž bude stravování dětí nejen nutričně bohaté, ale také radostným zážitkem.

AKCE -10%

69 Kč 76 Kč

AKCE -8%

Nestlé Mlíčko s kaší banánových od ukonč. 6. měsíce, 2x200 ml (400 ml)

Mléčně-obilní příkrm pro děti od ukončeného 6....
79 Kč 85 Kč

HiPP Příkrm ovocný Švestky (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

Ovocný příkrm (švestky) vhodný pro děti od...

HIPP Příkrm První brokolice zeleninový (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

Zeleninový příkrm První brokolice od ukončeného 4

HiPP Příkrm První dýně zeleninový (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

HIPP ZELENINOVÝ PŘÍKRM: První dýně od ukončeného...

HiPP Příkrm Zeleninová směs zeleninový (od ukonč. 4. měsíce) 1x125 g

HIPP ZELENINOVÝ PŘÍKRM: Zeleninová směs od ukončeného...