DOPRAVA A PLATBA

Doba dodání:   Zboží běžně dodáváme do 48hodín (2 pracovní dny)

Možnosti dopravy:

Kurýr GLS:

- Objednávka  nad  1 499Kč   DOPRAVA ZDARMA  (dobírka 30Kč)
- Objednávka    do  1 499Kč - 130Kč (dobírka 30Kč)

V případě balíku přesahujícího hmotnost 10kg vás můžeme kontaktovat kvůli ceně dopravy.

Doručování kurýrem na domácí adresy probíhá standardně, avšak žádáme všechny příjemce, aby při přebírání balíků dodržovali všechna bezpečnostní opatření zejména:

     - Používat roušku, respirátor, jinou ochranu obličeje, případně rukavice
     - Nečekat na kurýra v bytě / v domě, ale vyjít před dveře pro provedení zásilky
     - Na zaplacení dobírky využívat bezhotovostní platby

PLATEBNÍ MOŽNOSTI
Vyberte si způsob úhrady, který Vám vyhovuje: DOPORUČUJEME PLATBU ONLINE
1. Online platba KARTOU- bez poplatku - ecard (akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard) - na konci objednávky zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC / CVV kód. Příjemce platby nepřichází do styku z citlivými údaji o platební kartě a jejich přenos je prostřednictvím zabezpečeného protokolu. Přenos informací je šifrovaný a zcela bezpečný. Bez čekání, peníze máme k dispozici ihned po úspěšném potvrzení platby.

2. Online Internet Banking - bez poplatku - online platební brána GOPAY do Vašeho internetového bankovnictví - KB, Česká Spořitelna, FIO Banka, mBank,M Platba, Raiffesisen Bank, Premium SMS B a UNICREDIT Bank. Po přihlášení potvrďte předvyplněný příkaz k úhradě. Bez čekání, peníze máme k dispozici ihned po úspěšném potvrzení platby.

3. Převodem na bankovní účet - bez poplatku - Platbu odešlete předem na bankovní účet 2401889524/2010  Fio Banka Česká Republika (IBAN CZ66 2010 0000 0024 0188 9524). Jako VS prosím nezapomínejte uvést číslo objednávky. Všechny platební údaje Vám budou doručeny v potvrzovacím emailu o přijetí objednávky.  

4. DOBÍRKA (30Kč) - na dobírku - platbu hradíte kurýrovi kartou/hotovost.