DOPRAVA A PLATBA

Doba dodání:   Zboží běžně dodáváme do 48hodín (2 pracovní dny)

Možnosti dopravy:

Kurýr GLS:

Objednávka  nad  1 699Kč   DOPRAVA ZDARMA  (dobírka 49Kč)

Objednávka    do  1 699Kč   130Kč                        (dobírka 49Kč)

V případě balíku přesahujícího hmotnost 10kg vás můžeme kontaktovat kvůli ceně dopravy.

PLATEBNÍ MOŽNOSTI
Vyberte si způsob úhrady, který Vám vyhovuje: DOPORUČUJEME PLATBU ONLINE
1. Online platba KARTOU- bez poplatku - ecard (akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard) - na konci objednávky zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC / CVV kód. Příjemce platby nepřichází do styku z citlivými údaji o platební kartě a jejich přenos je prostřednictvím zabezpečeného protokolu. Přenos informací je šifrovaný a zcela bezpečný. Bez čekání, peníze máme k dispozici ihned po úspěšném potvrzení platby.

2. Online Internet Banking - bez poplatku - online platební brána GOPAY do Vašeho internetového bankovnictví - KB, Česká Spořitelna, FIO Banka, mBank,M Platba, Raiffesisen Bank, Premium SMS B a UNICREDIT Bank. Po přihlášení potvrďte předvyplněný příkaz k úhradě. Bez čekání, peníze máme k dispozici ihned po úspěšném potvrzení platby.

3. Převodem na bankovní účet - bez poplatku - Platbu odešlete předem na bankovní účet 2401889524/2010  Fio Banka Česká Republika (IBAN CZ66 2010 0000 0024 0188 9524). Jako VS prosím nezapomínejte uvést číslo objednávky. Všechny platební údaje Vám budou doručeny v potvrzovacím emailu o přijetí objednávky.  

4. DOBÍRKA (49Kč) - na dobírku - platbu hradíte kurýrovi kartou/hotovost.