Kód produktu : 66319

BIOXSINE FORTE SPREJ proti vypadávání vlasů 1x60 ml

BIOXSINE Forte sprej obsahuje BIOCOMPLEX B11 (Vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B9, biotin, minerály měď, zinek, železo, hořčík, draslík, vápník a nenasycené omega6,9 mastné kyseliny, beta-sitosterol)

Momentálně nedostupné

Strážny pes

Popis

BIOXSINE Forte sprej obsahuje BIOCOMPLEX B11 (Vitamíny: A, B1, B2, B5, B6, B9, biotin, minerály: měď, zinek, železo, hořčík, draslík, vápník a nenasycené omega6,9 mastné kyseliny, beta-sitosterol).
Aktivizuje vlasové kořínky do aktivní růstové fáze z klidové fáze, během celého období vývoje vlasů. V důsledku toho způsobuje zvýšení růstu vlasů.

Informace od dodavatele

BIOXSINE FORTE SPREJ

Oživuje slabé vlasové folikuly, zvyšuje odolnost, objem, lesk a živost.
Klinické studie potvrdily, že BIOXSINE FORTE SPREJ zvyšuje počet vlasových kořínků. To má pozitivní účinek při léčbě ztráty vlasů typu – androgenní alopecie. Bioxsine Forte sprej aktivizuje vlasové kořínky do aktivní růstové fáze z klidové fáze, po celou dobu vývoje vlasů. V důsledku toho způsobuje zvýšení růstu vlasů.

BIOCOMPLEX B11
Vitamíny A, B1, B2, B5 a B9 pomáhají vlasovému růstu a posilují vlasový kořínek. Zvyšují lesk vlasů.
Vitamin B6 je nezbytný pro zdravé vlasy a vlasovou pokožku. Pomáhá zvýšit minerální a vstřebávání zinku pro zdravý vývoj vlasu.
Minerály měď, zinek, železo a vápník zahušťují vlasy vyživováním vlasových kořínků. Hořčík a draslík jsou účinné proti vypadávání vlasů. Nenasycené mastné kyseliny omega-6, omega-9, jsou velmi účinné proti vypadávání vlasů.
Flavonoidy jako je apigenin, kamferolem a myricetin podporují zdravý růst vlasů tím, že vyživují vlasy.
Beta-sitosterol snižuje mastnoty tím, že reguluje sekreci kožního mazu v pokožce hlavy.
Med - je účinný proti lupům.
BIOTIN: výživa vlasu

BIOXSINE FORTE SPRAY
• Zvyšuje počet vlasových kořínků
• Zvyšuje objem vlasů
• Efektivní proti vypadávání vlasů,
• Slabé vlasové kořínky jsou silnější a zdravější,

Po 6 měsících dosáhl nárůst počtu vlasů o 21% a vypadávání vlasů se snížilo až o 93% (Univerzita v Pavii, Itálie, červen 2011)