X

Vzhledem ke zvýšenému náporu na kurýrské služby před Vánocemi, mohou některé objednávky být doručeny se zpožděním 1-2 dny.

Kód produktu : 24379

BARNY'S CRAN-URIN FORTE tekuté brusinky 1x500 ml

Rostlinný výživový doplněk z vysoce kvalitního extraktu z kanadských brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon)

Momentálně nedostupné

Strážny pes

Popis

Rostlinný výživový doplněk z vysoce kvalitního extraktu z kanadských brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon). Brusinky třídy A jsou sbírány v maximálním vrcholu zralosti, kdy je obsah nejdůležitějších látek - proanthokyanidinů (PAC) nejvyšší.

Informace od dodavatele

My v Barny´s® jsme známi tím, že kvalitu vstupních surovin považujeme za nejdůležitější atribut při výrobě všech našich doplňků. Vždy přihlížíme nejen k samotné kvalitě vstupní suroviny, ale také k prostředí, ze kterého je surovina získávána a to více, když jde o rostlinnou složku. Také je pro nás důležitá i udržitelnost při pěstování, získávání a zpracování rostlinné složky. Extrakt z brusinek, který se používá při výrobě tohoto produktu jsme si vybrali z několika důvodů. Jedním z nich je také fakt, že téměř čtvrtina světové sladké vody se nachází právě v Kanadě spolu se dvěma miliony jezer. Právě v těchto oblastech jsou podmínky pěstování brusinek velkoplodých třídy A nejideálnější. Brusinky jsou sklízeny v maximálním vrcholu zralosti, kdy je obsah důležitých látek – proantokyanidinů (PAC) nejvyšší. Kvalita použité suroviny as tím související vysoký obsah PAC je důležitým parametrem při hodnocení kvality kanadských brusinek.
Klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon, známá také jako brusinka velkoplodá) byla předmětem zájmu lidí od nepaměti. Byla známa již u indiánů, sklizeň ve velkém prováděly zejména kmeny Huronů a Algonkinů. První písemné zmínky o prospěšných účincích této bobule nacházíme až ve středověkých herbářích. Brusinka obsahuje velké množství různých aktivních látek (vitamíny, minerální látky, flavonoidy, organické kyseliny, karotenoidy, třísloviny aj.), mezi nimiž se vyjímají právě proantokyanidiny. Proantokyanidiny známe pod zkratkou PAC. Tento důležitý parametr je měřitelný a zároveň určuje i kvalitu brusinek, proto se u kvalitního extraktu uvádí i množství PAC. Podle mnohočetných vědeckých studií zaměřených na působení PAC v organismu se zjistilo, že důležité není množství brusinek, ale právě množství přítomných proantokyanidinů (PAC). Této bio-aktivní látce se připisují terapeutické benefity.
Zpracování extraktu z brusinek do tekuté formy umožňuje velmi snadnou konzumaci.
Tekutá forma je vyrobena z čistého brusinkového extraktu a není upravována ani dochucována žádnými sladidly. Je vhodná i pro děti od 3 let, tak pro diabetiky. Typicky trpká, svíravá, slabě ovocná chuť pravých kanadských brusinek již v denní dávce 20 ml. Nejnovější vědecké studie upozorňují na negativní vliv cukrů a sladidel na lidský organismus. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že do Cran-Urin Forte nebudeme přidávat cukr ani žádná jiná sladidla. Záleží nám na kvalitě finálního produktu i jeho působení na lidský organismus.

DOPORUČUJEME

Imunoglukan P4H 1x250 ml

Výživový doplněk obsahuje účinnou složku - přírodní...
325 Kč 398 Kč

HiPP 2 BIO Combiotik 700g 6ks

Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP 2 BIO Combiotik,...
2 199 Kč 2 614 Kč

ENZYCOL DNA * cps 100 + 40 zdarma (140 ks)

Doplněk stravy, přípravek s patentovaným komplexem Cleanup...
529 Kč 706 Kč

Saframyl tbl 1x15 ks

Výživový doplněk na bázi šafránu, s L-tryptofanem...

OLIVENÖL (DOLIVA) OLIVOVÝ PLEŤOVÝ KRÉM 1x50 ml

Olivenöl hydratační krém s mimořádně kvalitním olivovým...

INCOVENAL COMFORT TBL 3x60 Tříměsiční kúra

Doplněk stravy INCOVENAL® COMFORT je první nehormonální...
759 Kč 1 184 Kč

BEBA COMFORT 2 HMO 800G 6ks

Nestlé BEBA COMFORT 2 HM-O, je instantní mléčná...
2 779 Kč 3 049 Kč

DAOSiN tbl 1x60 ks

Doplněk stravy obsahuje proteinový extrakt z vepřových...
889 Kč 1 455 Kč

FORCAPIL cps 1x180 ks

Doplněk stravy ve formě kapsúlpredstavuje komplexní složení...
659 Kč 946 Kč