X

Vzhledem ke zvýšenému náporu na kurýrské služby před Vánocemi, mohou některé objednávky být doručeny se zpožděním 1-2 dny.

Kód produktu : 24373

BARNY'S ACTIValoe FORTE 2x500 ml (1000 ml), 1x1 set

Barny's ACTIValoe® Forte je rostlinný výživový doplněk, který obsahuje patentem chráněný vysokojakostní 100% aloe gel z ekologicky pěstovaných listů Aloe barbadensis Mill

Momentálně nedostupné

Strážny pes

Popis

Barny's ACTIValoe® Forte je rostlinný výživový doplněk, který obsahuje patentem chráněný vysokojakostní 100% aloe gel z ekologicky pěstovaných listů Aloe barbadensis Mill.
Kvalita Aloe vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů. Barny's ACTIValoe® Forte je standardizovaný extrakt aloe vera až s 10% celkovým zastoupením polysacharidů podle hmotnosti a to díky patentované technologii výroby Qmatrix®.
Forte zaručuje vysokou koncentraci polysacharidů čímž se aloe stává biologicky aktivní. Je ekologicky pěstovaná a zpracovávaná technologií Qmatrix®, která garantuje tu nejvyšší biologickou hodnotu finální suroviny.
Aloe vera obsahuje velké množství látek, které účinkují ve vzájemné součinnosti. Mezi nimi jsou vitamíny, aminokyseliny, enzymy, polysacharidy a další aktivní látky.

Informace od dodavatele

Barny´s ACTIValoe® Forte je rostlinný výživový doplněk, který obsahuje patentem chráněný vysoce jakostní 100% aloe gel z ekologicky pěstovaných listů Aloe barbadensis Mill.
Kvalita Aloe vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů. Barny´s ACTIValoe® Forte je standardizovaný extrakt aloe vera až s 10% celkovým zastoupením polysacharidů podle hmotnosti a to díky patentované technologii výroby Qmatrix®.
Čistota a kvalita ACTIValoe® je ověřena vědeckými analýzami a čistota surovin je prověřena IASC. Forte zaručuje vysokou koncentraci polysacharidů, čímž se aloe stává biologicky aktivní a vysoce účinnou stejně jako šťáva z čerstvé rostliny. ACTIValoe® Forte si uchovává biologickou účinnost, čehož výsledkem jsou blahodárné účinky aloe vera na organismus. Je ekologicky pěstována a zpracovávána technologií Qmatrix®, která garantuje tu nejvyšší biologickou hodnotu finální suroviny.
Aloe vera obsahuje velké množství látek, které účinkují ve vzájemné součinnosti. Mezi nimi jsou vitamíny, aminokyseliny, enzymy, polysacharidy a další aktivní látky.

Aloe vera příznivě působí na trávicí trakt, na rovnováhu ve střevech. Má blahodárný antioxidační a detoxikační účinek.

DOPORUČUJEME

Imunoglukan P4H 1x250 ml

Výživový doplněk obsahuje účinnou složku - přírodní...
325 Kč 398 Kč

HiPP 2 BIO Combiotik 700g 6ks

Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP 2 BIO Combiotik,...
2 199 Kč 2 614 Kč

ENZYCOL DNA * cps 100 + 40 zdarma (140 ks)

Doplněk stravy, přípravek s patentovaným komplexem Cleanup...
529 Kč 706 Kč

Saframyl tbl 1x15 ks

Výživový doplněk na bázi šafránu, s L-tryptofanem...

OLIVENÖL (DOLIVA) OLIVOVÝ PLEŤOVÝ KRÉM 1x50 ml

Olivenöl hydratační krém s mimořádně kvalitním olivovým...

INCOVENAL COMFORT TBL 3x60 Tříměsiční kúra

Doplněk stravy INCOVENAL® COMFORT je první nehormonální...
759 Kč 1 184 Kč

BEBA COMFORT 2 HMO 800G 6ks

Nestlé BEBA COMFORT 2 HM-O, je instantní mléčná...
2 779 Kč 3 049 Kč

DAOSiN tbl 1x60 ks

Doplněk stravy obsahuje proteinový extrakt z vepřových...
889 Kč 1 455 Kč

FORCAPIL cps 1x180 ks

Doplněk stravy ve formě kapsúlpredstavuje komplexní složení...
659 Kč 946 Kč