AKCE 2+1 ZDARMA na produkty VITALMIX!
Ochranný zvlhčující gel určený k podpoře hojení akutních, chronických a infikovaných ran, například:
Skladem - dodání do 48 hodin
Ochranný zvlhčující gel určený k podpoře hojení akutních, chronických a infikovaných ran, například:< p>
Má antimikrobiální účinek, který zabraňuje infekcím, odstraňuje biofilm a vytváří jemnou tenkou bariérovou vrstvu mezi ránou a obvazem, čímž minimalizuje přilnavost.< p>
Vhodný pro:< p>
Testován proti bakteriím MRSA.< p>
Složení: Polyhexanid (PHMB, 0,1%), Poloxamer, čištěná voda a pomocné látky. Vice na adc.sk
Actolind® w Gel se může aplikovat v kombinaci s Actolind® w Solution.
Actolind® w Gel neinhibuje granulaci ani epitelizaci. Nemá dráždivé ani bolestivé vlastnosti. Nezpůsobuje senzibilizaci a může se bezpečně používat dlouhodobě.
Actolind® w Gel může zůstat na povrchu rány až do další výměny obvazu.
Actolind® w Gel tak udržuje povrch rány neustále vlhký a minimalizuje přilnavost obvazu k povrchu rány tím, že zabraňuje jeho vysychání.
Zároveň Actolind® w Gel chrání před multirezistentními (např. MRSA, VRE) a mykotickými patogeny a je dobře tolerován i alergiky a diabetiky. Ochrannou vrstvu, kterou tvoří Actolind® w Gel, lze snadno odstranit z povrchu rány během další výměny obvazu. Za tímto účelem se doporučuje roztok Actolind® w.
Tato aplikace by se měla pravidelně opakovat, aby se během procesu hojení odstranily odumřelé tkáně a strupy.
Složka polyhexanid je milionkrát klinicky ověřena, dermatologicky neškodná a považuje se za prostředek první volby při léčbě ran*.
Actolind® w Gel se může aplikovat přímo na ránu i na obvaz a gázu. Materiály jako obvazy, gázy, utěrky atp. by se neměly používat opakovaně. Otevřený produkt by měl být použit u jednoho pacienta, aby se předešlo riziku kontaminace.
Pro zdravý proces hojení rány by se mělo čištění a péče o ránu provádět v pravidelných intervalech.
Třída zdravotnické pomůcky: III - ZP třída III
Legislativní zatřídění: ZPO - Zdravotnické pomůcky
Metoda skladování: N - Normální teplota