Kód produktu : 233409

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ + RAKYTNÍKOVÝ OLEJ 120CPS+DÁREK VIT. D3 30CPS

Doplněk stravy

Momentálně nedostupné

Strážny pes

Popis

Doplněk stravy.
Hlíva ústřičná obsahuje: betaglukany, houbovou vlákninu a další látky. Rakytníkový olej je získán z plodů rostliny rakytník řešetlákový ( Hippophae rhamnoides< em>).
Složení: 1 kapsle obsahuje směs 300 mg (100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2mgbetaglukanu (+- 3,75 mg).< p>

Dárek: Vitamin D3 cps 1x30 ks.

 • jepotřebný pro zdraví kostí a zubů,
 • pomáhá tělu absorbovat vápník ze stravy.
 • je vhodný pro podporu imunity a činnosti svalů.

  Složení: Olivový olej, vitamín D3 (cholekalciferol), želatinová kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda).

  Informace od dodavatele

  Rakytníkový olej je nejvzácnější látkou získanou z tmavě oranžových plodů rostliny rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides).
  Rakytník řešetlákový je vhodný pro podporu obranyschopnosti organismu, pomáhá snižovat únavu, podporuje činnost srdce a trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku.
  Vitamin D je pro lidský organismus velmi důležitý. Jedná se o vitamín rozpustný v tucích, který je nezbytný pro zdraví kostí a zubů, pomáhá tělu absorbovat vápník ze stravy a je vhodný pro podporu imunity a činnosti svalů. Vitamin D je nenahraditelný od kojeneckého věku až po stáří. Tělo si jej umí vytvořit v omezené míře ze slunečních paprsků, avšak je vhodné jej doplňovat i jinou cestou.

  https://www.terezia.sk/